کلمپ عمودی 101A

کلمپ عمودی در سایزهای مختلف در بازار عرضه میگردد و با توجه به انداره و توانایی کلمپ 101 از کوچکترین و یکی از پرکاربردترین از این نوع کلمپ ها می باشد.

کلمپ چیست؟
کلمپ صنعتی در مدل های ساده و قابل تنظیم نقش مهمی را در دسترسی سریع و آسان به تجهیزات را فراهم میکند.
تفاوت کلمپ ها با چفت و بست های صنعتی در نوع استفاده و قدرت بیشتر کلمپ می باشد.
کلمپ با توجه به نوع طراحی در سه قسمت دسته بندی می شوند کششی که تقریبا کار چفت و بست را با توجه به طراحی صنعتی و قدرت بیشتری را تحمل میکند. دسته بعدی حالت افقی که بیشتر برای نگه داشتن قطعه ای حالا چه چوب چه فلز یا قالب می باشد که قطعه در عین کار حرکت نکند. و مزیت دیگر کلمپ های افقی یا عمودی در صورتیکه در محیط خظرناکی کار قرار گرفته باشد این کلمپ ها برای محافظت از کاربر مفید می باشد.
مزایای کلمپ
این کلمپ ها اگر به درستی تنظیم شده باشند و به طرز صحیح بسته شده باشند آنها تضمینی مطمئن و ایمنی برای تجهیزات شما خواهد بود.
کلمپ ها با توجه به شکل طراحی شده در هنگام استفاده موجب صرفه جویی در زمان کارکرد کاربر میگردد.
در طراحی کلمپ ها خیلی پیچیده نیستند و فقط لازم است در آنجایی که شما فکر میکنید می توان مورد استفاده قرار بگیرید به چند نکته توجه کنید.
نحوه استفاده کلمپ
اول اندازه کل کار را مشخص میکنید با توجه به اندازه کار کلمپ مورد نظر را تا حدودی میتوان مشخص کرد نکته مهم دیگری که باید در مورد آنها توجه کرد وزنی که این کلمپ ها باید تحمل کنند و یا زمان چفت شدن در کشش باید تحمل کنند.
جنس های کلمپ
و در آخر کلمپ در جنس های استنلس استیل، آهن، روکش کروم و گالوانیزه تولید میشود. در زمان انتخاب این کلمپ در محیطی که مورد استفاده قرار میگیرد با توجه به کاربرد آنها جنس مورد نظر انتخاب میگردد.

انواع کلمپ
چند سال اخیر این کلمپ تنوع زیادی پیدا کرده است که با توجه به گزینه های زیاد در انتخاب کار را سخت کرده اما بعد از انتخاب درست از مزایای آن بهره مند خواهید شد.
امروزه کلمپ هایی طراحی شد ه اند که قادر به تحمل نیرویی تا 7000 کیلوگرم نیز هستند.
کاربرد کلمپ
کاربرد این کلمپ در صنایع مختلف قالب سازی ،خودرو ، کاربردهای صنعت ، تهویه مطبوع ، محوطه های صنعتی ، ماشین آلات صنعتی ، وسایل نقلیه ویژه ، ظروف و ماشین آلات ، اتومبیل ، کامیون ، کیس ، تجهیزات ساختمانی، تجهیزات کشاورزی ،قفل محفظه های صنعتی…..
شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت انتخاب کلمپ مناسب با مجموعه ابزارگستر صنعتی در تماس باشید .

کلمپ کششی 40323-431-40341

این نوع کلمپ ها در نوع کارایی شباهت زیادی با چفت و بست های صنعتی دارند و تفاوت آن در تحمل نیرو و تحمل وزن

225Dکلمپ افقی

کلمپ افقی در سایزهای مختلف در بازار عرضه میگردد و با توجه به انداره و توانایی کلمپ 225 یکی از پرکاربردترین از این نوع کلمپ