انواع لولا کانتینری

یراق آلات کانتینری
در این مطلب به بررسی ابعاد، مشخات و ویژگی های 4 مدل از لولاهای کانتینی موجود در ابزارگستر میپردازیم: لولای کانتینری ، لولا نیسانی مسطح، لولا جوشی سر خم و لولا جوشی سرصاف

یکی از  پرمصرفترین و پرکاربردترین  یراق آات در ساخت کانتینرها و ماشین های سردخانه ای ، لولا کانتینری و لولا جوشی است که  به لولای درب سردخانه ی ماشین ها و کانتینر های یخچال دار نیز شناخته می شود. انتخاب لولای مناسب با توجه به نیاز کاربر حائز اهمیت فراوان است زیرا برای این کانتینرها، به مصرف انرژی به صورت بهینه کمک می کند.

کانتینرها از تجهیزاتی می باشند که امروزه به صورت گسترده ای برای جا به جایی در مسیرهای زمینی و دریایی در مسافتهای طولانی به کاربرده می شوند . با توجه به نوع کاربرد این کانتینرها و این نکته که باید در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون داری مقاومت بالا باشند تا بتوانند از تجهیزات و وسایل داخل شان به خوبی مراقبت کنند، قطعات یدکی که در ساخت این کانتینرها به کاربرده می شود حائز اهمیت ویژه ای می گردد.

تولید کننده و کاربر گرامی باید در انتخاب محصول و نوع لولا دقت لازم را به عمل آورد . متاسفانه محصولاتی با مواد بازیافتی با قیمت های کمتر نیز در بازار موجود می باشند اما از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار نیستند و نیاز کاربر را بدانگونه باید رآورده نمی کنند .  مواد اولیه به کار رفته در لولا کانتینر های یخچال دار موجود در ابزارگستر شاپ دارای بالاترین کیفیت می باشد و از  مواد درجه یک ساخته شده است.

در این مطلب به بررسی ابعاد، مشخات و ویژگی های 4 مدل از لولاهای کانتینی موجود در ابزارگستر میپردازیم. همچنین می توانید برای خرید هر کدام از محصولات ما، روی نام محصول کلیک کنید تا به فروشگاه اینترنتی ابزارگسترشاپ وارد شوید و مراحل سفارش و خرید خود را در کمترین زمان ممکن تکمیل نمایید.

لولا کانتینری

لولا کانتینری که به لولا درب سردخانه نیز شناخته می شود یکی از مهمترین اجزای درب بوده که به کمک آن درب به راحتی باز و بسته می‌شود و کمک می کنند تا درب سردخانه به خوبی بسته شود.

مشخصات فنی و ویژگی های لولا کانتینری

  • جنس: آهن
  • ابعاد: 28.5 * 8.8 سانتیمتر
ابعاد لولا کانتینری
ابعاد لولا کانتینی

لولا نیسانی مسطح

لولا نیسانی مسطح مناسب برای درب عقب انواع نیسان، وانت ، وانت پیکان و سایر ماشین های سنگین …

در ادامه این مطلب به بررسی مشخصات و ویژگی های لولا نیسانی مسطح میپردازیم.

مشخصات فنی و ویژگی های لولای نیسانی مسطح

  • ابعاد : به تصویر محصول مراجعه کنید
  • جنس: آهن روکش گالوانیزه
ابعاد لولا نیسانی مسطح
ابعاد لولا نیسانی مسطح

لولا جوشی سرصاف

یکی از  پرمصرفترین و پرکاربردترین  یراق آات در ساخت کانتینرها و ماشین های سردخانه ای ، لولا کانتینری جوشی سر صاف  است که  به لولای درب سردخانه ی ماشین ها و کانتینر های یخچال دار نیز شناخته می شود. انتخاب لولای مناسب برای این کانتینرها، به مصرف انرژی به صورت بهینه کمک می کند.

در ادامه به بررسی ابعاد و ویژگی های لولا جوشی سر صاف میپردازیم

مشخصات فنی و ویژگی های لولا سرصاف

  • جنس: آهن ( آبکاری نشده)
  • ابعاد: به تصویر محصول مراجعه کنید
ابعاد لولا جوشی سر صاف
ابعاد لولا جوشی سرصاف

لولا جوشی سر خم

یکی از  پرمصرفترین و پرکاربردترین  یراق آات در ساخت کانتینرها و ماشین های سردخانه ای ، لولا کانتینری است که  به لولای درب سردخانه ی ماشین ها و کانتینر های یخچال دار نیز شناخته می شود. انتخاب لولای مناسب برای این کانتینرها، به مصرف انرژی به صورت بهینه کمک می کند.

در ادامه مطلب به بررسی ابعاد و ویژگی های لولا جوشی سرخم میپردازیم.

مشخصات فنی و ویژگی های لولا جوشی سرخم

  • جنس: آهن ( آبکاری نشده)
  • ابعاد: به تصویر محصول مراجعه کنید
ابعاد لولا جوشی سرخم
لولا جوشی سرخم

ابزارگستر صنعتی عرضه کننده انواع یراق آلات کانتینری می باشد.

جهت کسب اطلاع از قیمت محصولات و خرید اینترنتی محصولات معرفی شده به سایت ابزارگسترشاپ مراجعه نمایید.

انواع لولا صنعتی در جنس های استیل و آهن نیز در فروشگاه ابزارگستر صنعتی عرضه می گردد ( کلیک کنید) .

چفت مهماتی

چفت مهماتی

چفت مهماتی از جمله چفت های رگلاژی می باشد. در این مطلب به معرفی چفت S100 ساده S120Plus میپردازیم . این چفت ها در مقایسه با سری S دارای جای رگلاژ بیشتر می باشند.

کلمپ فشاری 304Em و 36330M

کلمپ فشاری

در این مطلب به این سوال پاسخ میدهیم که کلمپ فشاری چیست و کاربرد آن چیست؟ همچنین به معرفی دو نوع کلمپ فشاری افقی CH-36330M و CH-304-EM میپردازیم.