نماد اعتماد به فروشگاه اینترنتی ابزارگستر

با توجه به افزایش روز افزون سایت های فروشگاهی در همه زمینه های شغلی، کسب اعتبار سایت و اینکه چگونه به یک فروشگاه اینترنتی باید اعتماد کنیم یکی از دغدغه های اکثر خریدکنندگان از فروشگاه های اینترنتی می باشد. اما راه های احراز اعتبار یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

نماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
نماد ملی رسانه های دیجیتال
نماد دامنه امن(Google Certificate)
مجوز کسب و کار مجازی از اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی
بخش پشتیبانی سایت
درگاه پرداخت
نماد الکترونیکی یا اینماد
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. برای اینکه از صحت اطلاعات فروشگاه های اینترنتی چوبینر اطمینان حاصل نمایید حتما باید به نکات زیر توجه نمایید:

حتما آدرس (URL) سایت کسب و کار با آدرسی كه در صفحه ای که برروی اینماد سایت کلیک میکنید نمایش داده می شود، معرفی می شود یكسان باشد.
صفحه ای كه مشاهده می كنید صفحه اصلی مرورگر شما باید باشد و نه یك عكس و تصویر از یك مرورگر؛ از این امر اطمینان حاصل نمایید.
آدرس (URL) این صفحه حتما با https://Trustseal.enamad.ir آغاز شده باشد.
جهت مشاهده لیست کسب و کار های دارای نماد اعتماد الكترونیكی اینجا را كلیك نمایید.
تمامی سایتهای دارای نماد اعتماد الكترونیكی ملزم به رعایت موارد مندرج در تعهدنامه کسب و کار اینترنتی دارای نماد اعتماد الكترونیكی می باشند.

مزیت داشتن نماد الکترونیکی
اگر به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه کردید و دارای نماد الکترونیکی بود باید اطمینان داشته باشید که این فروشگاه اینترنتی برای دریافت نماد الکترونیکی حتماً ویژگی های زیر را داشته تا بتواند نماد الکترونیکی خود را دریافت نماید:

قابلیت پیگیری سفارشات
افزایش اعتماد کاربران و خرید محصولات
دریافت درگاه بانکی
معتبر شدن وب سایت
افزایش میزان امنیت خرید
محفوظ ماندن حریم شخصی کاربران
استفاده از قوانین بین المللی کسب و کارهای اینترنتی
نماد ملی رسانه های دیجیتال
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه های بر خط هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می نماید. لیکن مسئولیت محتوای منتشر شده بر عهده صاحب رسانه بر خط است. دارنده رسانه بر خط ملزم به رعایت قوانین و مقررات و مفاد مندرج در تعهدنامه امضا شده توسط خودش است. برای اطمینان و امنیت بیشتر در هنگام مشاهده صفحه به نکات زیر توجه فرمایید:

آدرس سایت با آدرسی که در این صفحه معرفی شده یکسان باشد.
صفحه ای که مشاهده می کنید صفحه اصلی مرورگر شما باید باشد و نه یک عکس و تصویر از یک مرورگر. از این امر اطمینان حاصل نمایید.
آدرس این صفحه حتما با samandehi.ir آغاز شده باشد.

آدرس فروشگاه اینترنتی ابزارگستر صنعتیhttp://abzargostar.com/

چفت مهماتی

چفت مهماتی

چفت مهماتی از جمله چفت های رگلاژی می باشد. در این مطلب به معرفی چفت S100 ساده S120Plus میپردازیم . این چفت ها در مقایسه با سری S دارای جای رگلاژ بیشتر می باشند.

کلمپ فشاری 304Em و 36330M

کلمپ فشاری

در این مطلب به این سوال پاسخ میدهیم که کلمپ فشاری چیست و کاربرد آن چیست؟ همچنین به معرفی دو نوع کلمپ فشاری افقی CH-36330M و CH-304-EM میپردازیم.