کلمپ کششی 40323-431-40341

کلمپ کششی مدل CH-40323 ,CH-40341 ,CH-431
کلمپ کششی 40323-431-40341 در نوع کارایی شباهت زیادی با چفت و بست های صنعتی دارند و تفاوت آن در تحمل نیرو و تحمل وزن بیشتر این نوع کلمپ می باشد.

کلمپ کششی 40323-431-40341 در نوع کارایی شباهت زیادی با چفت و بست های صنعتی دارند و تفاوت آن در تحمل نیرو و تحمل وزن بیشتر این نوع کلمپ افقی می باشد.کلمپ چیست؟


کلمپ کششی در مدل های ساده و قابل تنظیم نقش مهمی را در دسترسی سریع و آسان به تجهیزات را فراهم میکند.
تفاوت کلمپ ها با چفت و بست های صنعتی در نوع استفاده و قدرت بیشتر کلمپ می باشد.
کلمپ با توجه به نوع طراحی در سه قسمت دسته بندی می شوند:
کششی که تقریبا کار چفت و بست را با توجه به طراحی صنعتی و قدرت بیشتری را تحمل میکند. دسته بعدی کلمپ افقی که بیشتر برای نگه داشتن قطعه ای حالا چه چوب چه فلز یا قالب می باشد که قطعه در عین کار حرکت نکند. مزیت دیگر چفت های افقی یا عمودی در صورتیکه در محیط خطرناکی کار قرار گرفته باشد،برای محافظت کاربر مفید می باشد.


مزایای کلمپ


این کلمپ های افقی اگر به درستی تنظیم شده باشند و به طرز صحیح بسته شده باشند، تضمینی مطمئن و ایمنی برای تجهیزات شما خواهد بود.
کلمپ رگلاژی با توجه به شکل طراحی شده در هنگام استفاده موجب صرفه جویی در زمان کارکرد کاربر میگردد.
کلمپ های صنعتی خیلی پیچیده نیستند. فقط لازم است در آنجایی که شما فکر میکنید می توان مورد استفاده قرار بگیرید به چند نکته توجه کنید.نحوه استفاده چفت رگلاژی
اول اندازه کل کار را مشخص میکنید. با توجه به اندازه کار چفت رگلاژی مورد نظر را تا حدودی میتوان مشخص کرد. نکته مهم دیگری وزنی که این چفت های کششی باید تحمل کنند و یا زمان چفت شدن در کشش باید تحمل کنند.


جنس های کلمپ
و در آخر کلمپ کششی در جنس های استنلس استیل، آهن، روکش کروم و گالوانیزه تولید میشود. در زمان انتخاب این چفت رگلاژی در محیطی که مورد استفاده قرار میگیرد با توجه به کاربرد آنها جنس مورد نظر انتخاب میگردد.

انواع کلمپ
چند سال اخیر این کلمپ تنوع زیادی پیدا کرده است. با توجه به گزینه های زیاد در انتخاب کار را سخت کرده اما بعد از انتخاب درست از مزایای آن بهره مند خواهید شد.
امروزه چفت و بست رگلاژی طراحی شد ه اند که قادر به تحمل نیرویی تا 70 کیلوگرم نیز هستند.کاربرد کلمپ
کاربرد این کلمپ کششی در صنایع مختلف خودرو ، کاربردهای صنعت ، تهویه مطبوع ، محوطه های صنعتی ، ماشین آلات صنعتی می باشد. همچنین در وسایل نقلیه ویژه ، ظروف و ماشین آلات ، اتومبیل ، کامیون ، کیس ، تجهیزات ساختمانی، تجهیزات کشاورزی ،قفل محفظه های صنعتی….. کاربرد دارند.

مشخصات فنی کلمپ کششی CH-40323

 • وزن: 80 گرم
 • حداکثر باز شدن دهانه گیره: ۱۰۵ میلی متر
 • عرض دهانه: ۱۲ میلی‌متر
 • ویژگی‌های گیره و پیچ‌دستی: طول دهانه ۱۰۱ تا ۱۵۰ میلی‌متر
چفت رگلاژی 40323

مشخصات فنی چفت رگلاژی 40341

 • اقلام همراه: مقابلی
 • ابعاد: ۲۵x۵.۵x۸ سانتی‌متر
 • ابعاد در حالت باز: ۲۷ سانتی‌متر
 • ابعاد در حالت جمع شده و بسته: ۲۳ سانتی‌متر
کلمپ کششی 40341

مشخصات فنی کلمپ فیکسچر CH-431 برند کلمپ تک

 • وزن: 236 گرم
 • حداکثر باز شدن دهانه گیره: ۱۷ میلی متر
 • عرض دهانه: ۳ میلی‌متر
 • ویژگی‌های گیره و پیچ‌دستی: طول دهانه ۱۵۱ تا ۲۰۰ میلی‌متر
چفت کششی 431

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت انتخاب چفت و بست های مناسب با مجموعه ابزارگستر صنعتی در تماس باشید .

چفت مهماتی

چفت مهماتی

چفت مهماتی از جمله چفت های رگلاژی می باشد. در این مطلب به معرفی چفت S100 ساده S120Plus میپردازیم . این چفت ها در مقایسه با سری S دارای جای رگلاژ بیشتر می باشند.

کلمپ فشاری 304Em و 36330M

کلمپ فشاری

در این مطلب به این سوال پاسخ میدهیم که کلمپ فشاری چیست و کاربرد آن چیست؟ همچنین به معرفی دو نوع کلمپ فشاری افقی CH-36330M و CH-304-EM میپردازیم.